• |
ide | kryesore

Shawn Mendes i kthehet makina luksoze pasi u vodh nga hajdutët

-Instant, Paparazzi, Slider

Muajin e kaluar disa të panjohur grabitën shtëpinë e këngëtarit  Shawn Mendes.

 


Sipas mediave të huaja , personat kishin vjedhur makinën luksoze të Shawn e tipit ‘Mercedes G-Wagon’ dhe disa sende të tjera. Mirëpo së fundmi polica ka arritur të gjej makinën e cila ndodhej e parkuar në një rrugë ,në Beverly Hills pa asnjë shenjë dëmtimi.Policia konfirmoi se automjeti ishte i këngëtarit por ende nuk është bërë e mundur arrestimi i personave.

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu