• |
ide | kryesore

Kim Kardashian shfaqet nën shoqërinë e Malumas pas divorcit nga Kanye

-Instant, Paparazzi, Slider

Kim Kardashian së fundmi ka qenë e pranishme në hapjen të The Goodtime Hotel në Miami Beach, Florida.
Evenimenti u organizua nga  David Grutman dhe Pharrell Williams, të cilët  janë pjesë e ekipit të hotelit.Bashkë me Kim të ftuar ishin dhe këngëtari Maluma i cili ishte i shoqëruar me të si dhe cifti David dhe Victoria Beckham.Kjo është dalja e parë zyrtare e Kardashian që nga divorci me Kanye West. 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu