• |
ide | kryesore

Një grua topless arrestohet në ceremoninë e varrimit të Princit Philip

-Instant, Paparazzi, Slider

Në ceremoninë e varrimit morën pjesë 30 persona për shkak të kushteve të pandemisë.Në fotot e shkrepura nga gazetarët dukej Mbretëresha e cila ishte e veshur me të zeza, duke qëndruar e vetme dhe me kokën ulur.Ndërkohë, Princi William dhe Harry u panë duke biseduar me njëri-tjetrin ndërsa po largoheshin nga varrimi i gjyshit të tyre.Megjithatë sipas mediave të huaja ceremonia mortore u ndërpre nga një grua topless e cila vrapoi  duke bërtitur “shpëtoni planetin”.Ajo gjithashtu u përpoq të ngjitej në statujën e Mbretëreshës Victoria të vendosur jashtë kishës.


 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu