• |
ide | kryesore

Shpërthimi tritoli në Fushë-Krujë, shoqërohen në komisariat disa persona

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Policia e Krujës ka dhënë njoftimin zyrtar në lidhje me shpërthimin  me lëndë plasëse të ndodhur në oborrin e banesës së shtetasit Arben Pëllumbi. Policia bën me dije se në lidhje me këtë ngjarje janë shoqëruar 8 persona, por pa dhënë detaje mbi identitetin e tyre.


Burime bëjnë me dije se mes të shoqëruarve është dhe një i afërm i Pëllumbit.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu