• |
ide | kryesore

Hilary Duff zbulon arsyen pse djali i saj ishte i pranishëm në momentin e lindjes së vajzës

-Instant, Paparazzi, Slider

Në muajin mars aktorja Hilary Duff, u bë nënë për herë të tretë.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram,Hilary postoi një fotonga vaska ku ka sjellë në jetë bebushen, ndërsa brenda në vaskë me të qëndronte edhe e bija Banks Violet Bair,partneri, Matthew Koma, si dhe djali 8-vjeçar, Luca Cruz Comrie.Së fundmi në një intervistë të dhënë  aktorja ka zbuluar arsyen pse ishte i pranishëm djali i saj në momentin e lindjes.“Ishte shumë e rëndësishme për mua që Luca të ishte atje, sepse unë jam shumë e hapur dhe e sinqertë me të se sa të forta janë gratë dhe si duket lindja e një fëmije”, u shpreh Duff.


https://www.instagram.com/p/CM7alyzDuP3/?igshid=sjhisg2wofqj

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu