• |
ide | kryesore

FOTO/ Qesh me kundërshtarin pas humbjes 3-0: tifozët e Milan vërsulen ndaj portierit Donnarumma

-Instant, Sport

Ekziston një imazh që tifozët e Milanit nuk e kanë kapërcyer pas disfatës së rëndë kundër Lazios: ai i Gigio Donnarumma i qeshur i cili në mesfushë shkëmben fanellën me mikun e tij dhe ish-shokun e skuadrës Pepe Reina. Një gjest që në mediat sociale, pas 3-0, u dënua ashpër nga mbështetësit e kuqezinjve. Portieri i ri është tashmë në mes të kritikave për vonesën në nënshkrimin e rinovimit dhe zërave që e japin atë afër Juventusit.


Pak pas mesnatës, mbërriti një postim në rrjetet sociale nga Donnarumma: “Këto nuk janë ditë të lehta, por ne do të dalim prej tyre duke vazhduar të punojmë, të luftojmë dhe të japim gjithçka. Forza Milan.” Sidoqoftë, në komente, ka mbërritur një numër i pafund fyerjesh për numrin 99.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu