• |
ide | kryesore

Jennifer Lopez, telashe me policinë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Jennifer Lopez është përfshirë së fundmi në telashe me policinë.


Burime nga departamenti i policisë kanë zbuluar se prej 6 muajsh vijnë ankesa dhe telefonata se në shtëpinë e këngëtares bëhet shumë zhurmë dhe dëgjohet muzikë me zë të lartë. Por sa herë policët kanë shkuar për kontroll në shtëpinë e këngëtares nuk kanë gjetur asgjë që mund të jetë shqetësuese për banorët.Gjithashtu burimet kanë treguar se telefonatat nisënpasi Jennifer performoi në inaugurimin e presidentit të SHBA, Joe Biden.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu