• |
ide | kryesore

Bashkëshortja e Kivanç Tatlitug reagon pas aludimeve për një shtatzani

-Instant, Paparazzi, Slider

Ditën e djeshme mediat turke raportuan se  bashkëshortja e aktorit Kivanç Tatlitug, Basak Dizer është shtatzënë.


Mirëpo, menjëherë pas lajmit, Bazar ka reaguar duke mohuar se është në pritje të ëmbël. Ajo ka komentuar në një postim  në rrjetin social , Instagram,ku fansat dhe mikesha e saj e kanë uruar.‘’Unë nuk jam shtatzënë. Lajmi që publikohet cdo vit është i gabuar’’ ka shkruar Dizer.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu