• |
ide | kryesore

Amber Heard, nënë për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja, Amber Heard së fundmi ka suprizuar të gjithë fansat e saj.


 


Përmes rrjetit  social,Instagram, Amber ka zbuluar se është bërë nënë e një vajze, e cila erdhi në jetë përmes nënës surrogato.Gjithashtu ajo postoi një foto me foshnjën.“Jam shumë e emocionuar ta ndaj këtë lajm me ju! 4 vite më parë, vendosa që dua të kem një fëmijë. Dhe doja ta kisha sipas mënyrës sime! Uroj shumë që të arrijmë deri aty sa të normalizohet fakti që të mos duam domosdoshmërisht një unazë në gisht për të bërë një fëmijë! Ajo është fillimi i pjesës tjetër të jetës sime”, shkruajti Heard.

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu