• |
ide | kryesore

Pas komenteve fyese, Princ William dhe Kate Middleton marrin këtë vendim për djalin e tyre

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar se djali i madh i Princ William dhe Kate Middleton, Princ George do të detyrohet të qëndrojë larg vëmendjes së publikut.

Sipas tyre ky vendim vjen pas disa komenteve fyese për shkak të veshjes së tij gjatë ndeshjes Angli- Itali . Mbreti i ardhshëm kshte zgjedhur të vishte një kostum dhe kollare për ndeshjen finale, njësoj si babai i tij Prince William.Ky lajm është konfirmuar edhe nga eksperti mbretëror  Robert Jobson.Disa e kritikuan që kishte veshur këmishë dhe kollare si babai i tij, gjë që mua mu duk shumë e rëndë. Ai ka qenë shumë popullor, por tani ata do të përpiqen që ta mbajnë larg vëmendjes. Ata janë shumë seriozë për këtë gjë”, deklaroi eksperti.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu