• |
ide | kryesore

VIDEO/ Tifozja i kërkon autograf në vendin intim, Ronaldinho vihet në siklet

-Instant, Arkiva, Lapsi Leaks

Ronaldinho është vënë paksa “në siklet” nga një fanse e tij e zjarrtë.


Një vajzë i kërkoi futbollistit të hidhte autografin e tij mbi gjoksin e saj.


Rrjetet sociale e kanë shpërndarë videon deri në atë pikë sa ta bëjnë atë virale.

“Ai nuk dridhet e as nuk jep as edhe një buzëqeshje. Serioz dhe i qetë ai ‘firmosi’ pa hezitim!” – bëjnë shaka komentuesit. ©LAPSI.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu