• |
ide | kryesore

The Weeknd do të nderohet me cmim për kontibutin e tij në bamirësi

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se The Weeknd’ do të jetë një nga artistët i cili do të nderohet me një çmim  në evenimentin e organizuar nga ““Black Music Action Coalitio”.


Sipas një burimi, këngëtari ka dhuruar miliona dollarë për të ndihmuar të gjitha ata që ishin me vështirësi ekonomike dhe që po e kalonin këtë pandemi.Organizatat që kanë përfituar nga donacionet  janë: “Black Lives Matter Global Network”, “Colin Kaepernick Know Your Rights Camp Legal Defense Initiative” dhe “National Bail Out.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu