• |
ide | kryesore

Liam Payne nxit dyshimet për një rikthim me ish të fejuarën

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari Liam Payne po përflitet së fundmi në media për një rikthim me ish të fejuarën e tij Maya Henry.


Edhe pse para pak javësh , Liam deklaroi se i kishin dhënë fund fejesës  dhe fajësoi veten për ndarjen nga Maya,së fundmi  dyshja janë fotografuar sërish në shoqërinë e njëri tjetrit.Në fotografitë e siguruara nga “MailOnline”,ata janë parë teksa shëtisnin në Buckinghamshire. Personat që ndodheshin në të njëjtin vend janë shprehur për mediat se këngëtari dhe modelja dukeshin shumë të afërt duke nxitur kështu aludimet për një rikthim mes tyre.


 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu