• |
ide | kryesore

Kishte krijuar pasuri nga trafiku i drogës, sekuestrohen apartamente e tokë në Vlorë

-Instant, Lajme, Të fundit
Gjykata e Shkallës së Parë Vlorë vendosi sekuestron preventive të pasurisë së shtetasit I.Z. pasi dyshohet se ka kryer veprën penale të trafikut të lëndëve narkotike. Pas kërkesë së prokurorisë, gjykata vendosi të sekuestrojë disa pasuri të paluajtshme të këtij shtetasi dhe të afërmve të tij pasi mendohet se janë krijuar pikërisht nga aktiviteti kriminal i I.Z.
Pasuritë e sekuestruara janë të ndryshme dhe ato variojnë nga ajo e llojit “arë”, apartamente banimi, post parkimi si dhe njësi tregtare (dyqan).


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu