• |
ide | kryesore

Alex Rodriguez: Jennifer nuk ishte gjë në shtrat

-Instant, Paparazzi, Slider

Së  fundmi Alex Rodriguez ka zbuluar detaje nga lidhja e tij me këngëtaren Jennifer Lopez.

Burime të  afërta me Alex kanë  treguar se ai po u thotë miqve të tij se këngëtarja nuk është gjë në shtrat. Sipas tyre, Rodriguez ka rrëfyer se ish cifti hiqej si i dashuruar para kamerave,ndërsa në shtëpi flinin në dhoma të ndara.“Rodriguez thotë se Jenn i dukej si Mbretëresha e Akullit dhe i vjen keq për mashkullin që ajo po del”u shprehën burimet.


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.