• |
ide | kryesore

477 raste të reja me COVID-19 në Shqipëri, shënohen dhe 3 viktima

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Shqipëria vijon të shënojë shifra në rritje nga COVID-19. Edhe këtë të mërkurë ka pasur 477 raste dhe 3 humbje jete.


Tirana ka pasur 174 raste të reja, ndjekur nga Shkodra me 46, Saranda me 20, Elbasani me 19 e Berati 17.


Po ashtu 67 pacientë janë shëruar.

Në spitalin infektiv ndërkohë po trajtohen 56 pacientë.

5 Comments

  1. Pse nuk merrni informacion nese viktimat apo ata qe jane hospitalizuar kane qene te vaksinuar apo e kane kaluar Covid.
    Besoj qe kjo info duhet te jepet ne cdo rast si viti i dyte i pandemise…

  2. MIre qe erdhen afganet, se ngelen duke u infektuar njerezit me virus….

    Tani e tutje do te kete thjesht disa shifra…., qe edhe po t’i kalojne 2000 apo 4000 raste, nuk do te shohim rakacolle dhe pellumba nepere studio

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu