• |
ide | kryesore

Babai i Britney Spears: Nëse publiku do dinte të vërtetën, do më lavdëronin

-Instant, Paparazzi, Slider

Babai i Britney Spears, Jamie  ka deklaruar së  fundmi se problemet e këngëtares me shëndetin mendor janë më të rënda nga sa di publiku.


Spears, i cili kohët e fundit pranoi të japë dorëheqjen si kujdestar i pasurisë së Britney, ka paraqitur dokumente të reja në gjykatë ku pretendon se njerëzit do ta “lavdëronin” nëse do të dinin informacione të tjera mbi të bijën.“Nëse publiku do të dinte të gjitha faktet e jetës personale të Spears, jo vetëm në nivelet e saj të larta, por dhe të këqijat e saj, të gjitha çështjet e varësisë dhe shëndetit mendor me të cilat ka luftuar, dhe të gjitha sfidat e kujdestarisë, ata do ta lavdëronin zotin Spears për punën që ka bërë dhe jo ta shanin.”, thuhej në dokumentin. Gjithashtu babai i saj hodhi poshtë  akuzat se e ka detyruar Britney të merrte ilaçe kundër dëshirës së saj.


 

 

 

 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu