• |
ide | kryesore

Rama dhe Basha nisin punën, Meta shijon petullat ne plazh: Me të ik truni…

-Instant, Arkiva, Pikante

Politika i ka rindezur motorët e saj. Tashmë kemi hyrë në një javë të rëndësishme kur pritet të shpallet qeveria e re.


Një ditë më parë Partia Demokratike bëri një ndryshim rrënjësor të drejtuesve të saj.


Vetëm Presidenti Ilir Meta duket se ende vijon pushimet. Mbrëmjen e së martës ai shpërndau një foto në rrjetet sociale duke ngrënë petulla në plazhin e Gjirit të Lalzit.

“Petulla katuni me të ik truni”. Pas një ecje të gjatë buzë detit, nuk mund t’u rezistoja petullave si të gjysheve tona, nga duart e këtyre njerëzve të thjeshtë punëtorë, që shërbejnë me kaq dashuri” – shkroi Meta. ©LAPSI.al


1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *