• |
ide | kryesore

FOTO/ Ermal Meta, koncert në Tiranë në kohë pandemie (shikoni ç’bëhet në Air Albania)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Këngëtari i njohur Ermal Meta ka mbajtur një koncert në “Air Albania” mbrëmjen e së premtes i pari që zhvillohet në këtë stadium.


Meta ka performuar disa nga këngët e tij më të njohura. Kanë qenë të shumtë qytetarët dhe fansat që e kanë ndjekur atë.


Koncerti është zhvilluar nën masat anti-Covid, por në një situatë aspak të mirë të pandemisë në këto momente në vendin tonë pasi çdo ditë ka viktima dhe gati 1 mijë të infektuar të rinj. ©LAPSI.al

9 Comments

  1. Na plasi trapi per koncertin e ketij lloshit.. ketu po vdesin njerez ne miniere dhe po vriten femra me kallashnikove, gjysma e popullit eshte pa buke me shume se 10 dite ne muaj dhe duhet te shohim shfaqjen e ketij qe vjen ti jape mbeshtetje propagandes se kryebashkiakut bq

    1. Te propaganda ke te drejte me duket…po nje nga arsyet pse gjerat shkojne kaq zi ketu eshte se na jane mbushur shpirti e veshet me helm edhe i kemi then jo artit e te mires e te bukures prej 30 vjetesh

  2. Per te protestuar nuk dalim, por per koncerte jemi te paret. E kemi ne gjak ahengun, me falni, “dashurine” per artin dhe te bukuren.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu