• |
ide | kryesore

Rihanna zbulon detaje nga albumi i ardhshëm: Do të jetë krejtësisht ndryshe

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Rihanna  ka folur së fundmi për albumin e saj të ardhshëm.


Përpara pjesës së tretë të shfaqjes së saj “Savage X Fenty”, Rihanna tregpi për “BillBoard” se është duke eksperimentuar në muzikë.”Ju nuk do të prisni atë që dëgjoni zakonisht. Unë jam duke eksperimentuar. Muzika është si moda. Ju duhet të jeni në gjendje të luani. Unë duhet të jem në gjendje të vesh çdo gjë që dua. Unë e trajtoj muzikën në të njëjtën mënyrë. Kështu që  jam duke u argëtuar dhe këtë herë do të jetë krejt ndryshe, rrëfeu këngëtarja.Kur u pyet se kur do të dalë albumi, Rihanna u përgjigj : Nuk e di, por ne po punojmë për albumin për t’ju surprizuar ju.Në qershor të vitit 2019, Rihanna u shpreh se angazhimi në bizneset e saj dhe mungesa e gjumit e kanë vonuar albumin e saj të nëntë.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu