• |
ide | kryesore

Brenda shtëpisë së re të Prince William dhe Kate Middleton (FOTO)

-Instant, Paparazzi, Slider

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se Princ William dhe Kate Middleton do të zhvendosen nga Pallati Kensington.


Një burim tregoi për mediat se William dhe Kate kanë folur me miqtë e tyre të ngushtë për largimin nga Pallati Mbretëror.Sipas burimit, ata do të jetojnë brenda Kështjellës Windsor dhe pas diskutimeve me Mbretëreshën, ata po e konsiderojnë seriozisht këtë veprim.Kështjella është afër Hyde Park dhe vetëm disa minuta larg nga rezidencat e tjera mbretërore, përfshirë Pallatin Buckingham. Çifti do të jetojë në apartamentin 1A me tre fëmijët e tyre dhe thuhet se kështjella  përmban 20 dhoma të ndara në katër nivele të cilat janë dekoruar për t’iu përshtatur monarkëve të caktuar dhe kërkesave të tyre.


 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.