• |
ide | kryesore

Incident në koncertin e Billie Eilish, sigurimi ndërhyn në skenë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Billie Eilish ka performuar së fundmi në ‘The Governors Ball’.


Billi interpretoi disa nga këngët e saj të njohura që janë pjesë e dy albumeve të saj ‘When We All Fall Asleep, Where Do We Go?’ i vitit 2019 dhe ‘Happier Than Ever ‘ i vitit 2021. Mirëpo gjatë performancës së ‘Happier Than Ever’, këngëtarja  ndaloi muzikën dhe thirri sigurimin e festivalit muzikor për mos ‘kushtim të vëmendjes’ ndaj turmës që po ndiqte performancën e saj.Më pas ajo filloi të tregonte me gisht nga skena, një zonë të caktuar tek turma edhe pse mbetet akoma e pasigurt se për çfarë dhe se kujt po i referohej.Për të marrë pjesë në ‘Gov Ball’ në 2021, të gjithë të pranishmit dhe fansat duhet të jenë të vaksinuar plotësisht ose të jenë të pajisur me një test negativ nga COVID-19 brenda 72 orëve.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu