• |
ide | kryesore

VIDEO/ “Pyetje s’kam, po ti je ikonë e modës” Kompliment live për Ramën nga studentja e Prishtinës

-Instant, Arkiva, Lajme, Syri i Lapsit, Të fundit, Video


Për shkak qëndrimeve të forta që ka mbajtur në krah të presidentit të Serbisë, Vuçiç ndaj Ramës kanë ardhur kritika të shumta nga Kosova, por gjatë vizitës në Prishtinë për kryeministrin e Shqipërisë nuk mungoi një kompliment që u duk se ia përkëdheli sedrën. Një prej studenteve që ishte e pranishme në takim e mori fjalën pavarësisht se nuk kishte ndonjë pyetje për t’i bërë, por thjesht për t’i thënë se Rama ishte “ikonë e modës”.

U duk se kryeministri nuk e mbajti dot vetëkënaqësinë, megjithatë u tregua modest kur tha se ata që ata që nuk i ka dhënë shumë zoti dhe natyra rregullohen më shumë se përndryshe nuk do kishte nevojë. “Vjen nga halli kjo, megjithatë faleminderit” i tha Rama vajzës që e komplimentoi.


21 Comments

 1. Po pse perdridhet kjo buzequmshtja? Ndoshta paska nevoje per followersa ne instagram dhe deshi te binte ne sy

 2. Prite kur ta beje zv.ministre, si perfaqesuesve te vellezerve kosovare. Po cfare m…t studenteje eshte
  kjo mor aman, kjo as me kullot dhite nuk ben. Si bie robi kaq poshte.

 3. Ndonjë trularaskë është se në vënd të pyetjes se përse e ka vëlla Vuçiçin i bën komplimente një antishqiptari!!!

 4. Cfare niveli siperfaqsor! Fyen inteligjencen e atyre studenteve qe vertet duan dije, kulture dhe mbase kane ca ideale.

 5. vet komplimenti flet: ajo ne fakt i thot rames si km nuk ke ndoj veper qe te ndritesh po ne stil veshjesh me marka je njish! hahaah tamam per ket pun zgjidhet km si star instagrami

 6. I zoti vetem per te shit pamjen se ne thelb eshte cop cop..ashtu si dhe 8 vjet “arritje” qeverisese ne render 3d

 7. Nga cili fshat ke zbritur qe te duket Ramazoni si model, apo nga qe vesh kostume firmato te blere me leke korrupsioni dhe droge

 8. WHATTTT!!! Rama ka shije kur i do bytha po shumicen e kohes vishet si barbon rrugesh. Fakti esht se ashtu ndihet me mire dhe me komod. Eshte fiksim i te kaluares kur flinte rrugeve te Parisit.

 9. cfare hallesh ka vendi dhe shqiptaret sa i shkon mendja ne inskenime te tilla keto pervec te tjerash jane dhe perversa

 10. Nëse ka ende njerëz që ndjekin e, ndoshta besojnë verbërisht te lëvizja e tanishme e Berishës, kjo ndodh sepse përballë tyre kanë një kastë njerëzish thellësisht të pabesuar; më shumë përulës, se sa të mendimit; lëpirës dhe zhvatës më shumë se sa paraqitje njerëzore e njeriut të politikës; dallkaukë dhe të pavlerë në kreun e opozitës, që, megjithatë, janë të aftë të ngritin struktura thellësisht të rrezikshme

 11. Çdo problem ka një zgjidhje kur takoni personin e duhur! Mos kini frikë se ka një magjistar të shkëlqyeshëm dhe zgjidhës shpirtëror të problemeve që është në gjendje t’i japë fund problemit tuaj. Dua të vlerësoj DAWNACUNA për rivendosjen e martesës sime me magjinë e saj, Pas 1 viti ndarje me burrin tim, me ndihmën e magjistarit të mrekullueshëm DAWNACUNA burri im u kthye në shtëpi dhe tani ne jemi të lumtur së bashku për mirë, edhe një herë faleminderit për DAWNACUNA ajo gjithashtu shëroi të gjitha llojet e sëmundjeve dhe të tilla si,

  1 SHPALLJA E DASHURIS
  2 FITONI S EX KTHIMIN
  3 FRYTET E GOMS
  4 SHPALLJA E PROMOCIONIT
  5 SHPALLJA E MBROJTJES.
  6 Magjia e BIZNESIT.
  7 SHPALLJA E MIR E PUNS.
  8 HIV AIDS.
  9 STOP MISKARRIMI.
  10 MIROOD SHPALLJA E SHPALLJES.
  11 SHPELJA E TELEKINESIS.
  Drejtshkrimi i LOTERIS dhe RASTI I GJYQSIS Contact Kontaktoni atë për ndihmën tuaj nëpërmjet:
  WHATSAPP: +2348032246310.
  Email: [email protected]

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *