• |
ide | kryesore

Jesy Nelson zbulon datën e lancimit të bashkëpunimit me reperen e njohur

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohur Jesy Nelson ka zbuluar së fundmi datën e publikimit të bashkëpunimit të saj me reperen Nicki Minaj.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, Jesy ka postuar video nga prapaskenat e xhirimeve dhe ka treguar se kënga e titulluar ‘Boyz’ do të publikohet më 8 tetor.’Është koha! @nickiminaj 8.10.21 #boyz’, ka shkruar ajo në postim.Nelson do të performonte me Minaj në ‘MTV Video Music Awards 2021 ‘ por për shkak të  problemeve që reperja hasi me vaksinën kundër Covid-19 gjithçka u anulua në minutën e fundit.


 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.