• |
ide | kryesore

Viktoria Beckham nxjerr në treg koleksionin e ri të veshjeve

-Instant, Paparazzi, Slider

Stilistja e njohur Victoria Beckham, ka nxjerrë së fundmi në treg koleksionin e saj më të ri.


Victoria në bashkëpunim me kompani si Reebok, Target dhe Estée Lauder ka nxjerr koleksionin e përbërë prej 25 pjesësh ku përfshihen pulovra  të përshtatshme për sezonin e vjeshtës, fustane si dhe këmisha . Stilistja u shpreh lidhur me këtë koleksion se:Ky bashkëpunim ishte një mundësi e mrekullueshme për ne që të ripërdornim pëlhurën e tepërt në një mënyrë të re, emocionuese. Ne jemi gjithmonë në kërkim të mënyrave në të cilat mund të jemi më të përgjegjshëm me koleksionet tona dhe të sfidojmë veten në mënyrë krijuese. Ky bashkëpunim na lejoi të bëjmë të dyja ato gjëra që janë vërtet emocionuese për ne si markë. Është një festë e së kaluarës sonë me një qasje të të menduarit për të ardhmen.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu