• |
ide | kryesore

Britney Spears ka një mesazh për familjen e saj: Më kanë lënduar shumë

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja Britney Spears ka folur së fundmi lidhur me  kujdestarinë 13-vjeçare dhe për marrëdhënien me familjen e saj.


Përmes rrjetit të saj social,Instagram, këngëtarja ka konsideruar kujdestarinë abuzive, dhe ka kritikuar familjen se e kanë lënduar me sjelljen e tyre.“Është poshtëruese dhe është sikur çdo person me të cilin jam hapur ndonjëherë do të thotë se do të largohet menjëherë në një udhëtim për dy javë pas…Ok, e kuptoj…ata janë të disponueshëm për mua vetëm kur është e përshtatshme për ta. Epo unë nuk jam në në dispozicion për asnjë prej tyre tani.Nuk më shqetëson të jem vetëm…dhe në fakt jam lodhur duke qenë kaq mirëkuptuese si Nënë Tereza…nëse jeni të vrazhdë me mua, atëherë ka mbaruar…paqe. Ky mesazh është për familjen time…që më lëndoi me thellë se ndonjëherë”, shkroi Spears në postim.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu