• |
ide | kryesore

Ed Sheeran infektohet me Covid-19

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtari i njohur Ed Sheeran ka zbuluar së fundmi se është infektuar me Covid-19 .


Përmes rrjetit të tij social,Instagram, këngëtari tregoi se do të vazhdojë të japë intervista dhe performanca nga shtëpia, në pamundësi për të qenë afër njerëzve e fansave.”Hej njerëz, një shkrim i shpejtë për t’ju thënë se fatkeqësisht kam rezultuar pozitiv për COVID, kështu që tani jam duke u izoluar dhe duke ndjekur udhëzimet e qeverisë.Kjo do të thotë që tani nuk jam në gjendje të jem në ndonjë angazhim, kështu që do bëj sa më shumë intervista dhe performanca të planifikuara nga shtëpia”, u shpreh Sheeran.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu