• |
ide | kryesore

Kim Kardashian: Ye (Kanye West) është personi më frymëzues për mua

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi, KimKardashian ka folur për marrëdhënien e saj me reperin Ye(Kanye West).


Në një intervistë për ‘WSj’, Kim zbuloi se ai është ende partneri i saj i biznesit dhe ka qenë duke udhëhequr markën e saj, Skims. “Ai ka një pjesë të vetë Skims dhe i jep skuadrës frymëzim, por edhe informacion. Kanye do të jetë gjithmonë personi më frymëzues për mua”, u shpreh Kardashian.Gjithashtu ajo tregoi se e ka ndihmuar reperin në promovimin e albumit të tij ‘Donda’. Dyshja nisi procedurat e divorcit në shkurt të 2021.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.