• |
ide | kryesore

Pas 5 vitesh Adele do të rikthehet në skenë, publikon datat e turit

-Instant, Paparazzi, Slider

Adele tha të martën se do të luajë dy koncerte në Hyde Park të Londrës verën e ardhshme, të parat e saj në pesë vjet, një njoftim që media britanike thanë se shkaktoi rrëzimin e faqes së saj të internetit pasi fansat nxituan të regjistroheshin për një para-shitje bilete.


33-vjeçarja, e cili kryesoi listat e SHBA dhe Britanisë së Madhe javën e kaluar me këngën “Easy On Me”, shkroi në Twitter me mesazhin “Oiii Oiiiiiiiiiiii”, duke ndarë datat e koncerteve të 1 dhe 2 korrikut.


Shfaqjet, pjesë e koncerteve të BST Hyde Park, janë të parat e Adelës që nga viti 2017. Megjithatë, disa media britanike raportuan se faqja ishte rrëzuar, duke cituar fansat të thoshin se nuk ishin në gjendje të regjistroheshin për para-shitjen e biletave.

©LAPSI.AL


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.