• |
ide | kryesore

Will Ferrell refuzoi vazhdimin e ‘Elf’

-Instant, Paparazzi, Slider

Will Ferrell zbuloi se i tha jo një vazhdimi të “Elf” dhe pagësës së madhe që erdhi bashkë me të.


Funnyman tha për The Hollywood Reporter se do të kishte bërë 29 milionë dollarë për të luajtur një herë Buddy the Elf.


Ferrell tha shumë kohë më parë se nuk do të bënte një vazhdim. Në vitin 2013, ai u shfaq në “Watch What Happens Live” të Bravo, ku shpjegoi pse. “Do të dukej pak patetike nëse do të përpiqesha të ngjeshja përsëri në getat Elf,” tha ai.

Por Ferrell është përfshirë në një film tjetër për pushime. Ai do të shfaqet në “Spirited”, një adaptim muzikor i filmit “A Christmas Carol” të Charles Dickens së bashku me Ryan Reynolds dhe Octavia Spencer.

©Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.