• |
ide | kryesore

Salma Hayek: Aktoret keqtrajtohen në Hollywood

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja e njohur, Salma Hayek, ka folur së fundmi për punën e saj si aktore në Hollywood.


Në një intervistë Salma deklaroi se  producenti Harvey Weinstein, ku  nuk ishte i vetmi që sillej keq me femrat.“Weinstein nuk është i vetmi burrë që siguron pozat e tij, duke e ditur se mund të shkatërrojë gratë, Weinstein nuk ishte i vetmi. Ne jemi femra! Sulmohemi kudo ! Kështu që mësoni të jeni të guximshme. Nuk është e lehtë, por duhet”, u shpreh ajo.Më herët, Hayek ka deklaruar se Weinstein e kishte detyruar të bënte një skenë nudo vetëm që ta shihte dhe se gjatë xhirimeve për filmin “Frida” i bërtiste: Pse e ke këtë vetull të bashkuar e pse ke mustaqe? Nuk të punësova të dukesh e shëmtuar!”Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.