• |
ide | kryesore

Aktori i ‘La Casa De Papel’, baba për herë të parë

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur për rolin e tij në serialin, “La Casa de Papel”, Jaime Lorente është bërë baba për herë të parë.


Përmes rrjetit të tij social,Instagram Jaime ka ndarë lajmin me fansat dhe ka publikuar një foto me vajzën e porsalindur.“Do të jesh një grua e lirë”, ka shkruar aktori në postim.Pavarësisht se ai ka vendosur të mbajë të fshehtë identitetin e nënës së fëmijës së tij mediat kanë raportuar se partnerja e tij quhet Marta, me të cilën është njohur gjatë xhirimeve të serialit.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu