• |
ide | kryesore

Miley Cyrus reagon lidhur me nominimet e “Grammy Awards 2022″

-Instant, Paparazzi, Slider

Këngëtarja e njohurMiley Cyrus kareaguar së fundmi pasi albumi i saj “Plastic Hearts” nuk arriti të merrte asnjë nominim në ‘Grammy Awards 2022′


Përmes rrjetit social,Twitter, Miley,  postoi  një artikull të artistëve që nuk kishin fituar Grammy duke përfshirë Jimi Hendrix, Queen dhe Diana Ross.”Në shoqëri të mirë”, shkroi këngëtarja në postim. Ceremonia e ndarjes së çmimeve do të zhvillohet në Los Angeles më 31 janar të vitit 2022 dhe do të transmetohet në ‘CBS’.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu