• |
ide | kryesore

Filmat për tu parë në muajin dhjetor në Netflix

-Instant, Paparazzi, Slider

Meqë për pak ditë hymë zyrtarisht në muajin e pushimeve, duhet të përgatiteni për të mësuar si do t’i kaloni ditët e ftohta pasi të keni mbaruar pemën e Krishtlindjeve. E kemi fjalën për titujt e rinj në Netflix! Përveç filmave të Krishtlindjeve, do të gjeni serialë/dokumentarë/filma të njohur dhe të rinj, që i prisni prej kohësh! Më poshtë, gjeni listën e plotë:


1 dhjetor


44 Cats (Sezoni 4)

Are You The One (Season 3) – Dating reality series

Blood and Bone (2009)

Body of Lies (2008)

Bordertown: Mural Murders (2021)

Chloe (2009)

Chocolat (2000)

Closer (2004)

Death at a Funeral

Dr. Seuss’ The Cat in the Hat (2003)

The Final Destination (2009)

Final Destination 3 (2006)

Final Destination 5 (2011)

Fool’s Gold (2008)

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu