• |
ide | kryesore

Moti i keq, breshëri godet disa qytete të vendit (VIDEO)

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Prej dy ditësh i gjithë vendi është mbërthyer nga moti i keq, me reshje intensive shiu, duke shkaktuar përmbytje në disa zona dhe probleme me lëvizjen. Pasditen e sotme në disa qytete, përfshi edhe Tiranën, pati edhe reshje breshëri me madhësi të konsiderueshme. Shihni pamjet që sjell Lapsi.alLini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu