• |
ide | kryesore

Video/ Tifozët kërcejnë mbi kofanon e Lamborghinit: Umtiti bëhet si i tërbuar

-Instant, Sport, Video

Mos e prekni makinën time. Samuel Umtiti pranon kritikat e kontestimet, por absolutisht jo sulmin që iu bë nga tifozët kur ishte duke ngarë Lamborghinin e tij. Po bëjnë xhiron e rrjetit në fakt pamjet e mbrojtësit francez të Barcelonës, që është tërbuar me tifozët që i dolën në rrugë dhe filluan të ulen mbi kofanon e makinës. Shikoni reagimin e Umtiti…Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu