• |
ide | kryesore

Pas intervistës për vrasjen e kineastes, Alec Baldwin mbyll llogarinë në ‘Twitter’

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktori i njohur Alec Baldwin ka  fshirë së fundmi llogarinë në ‘Twitter’ vetëm disa ditë pas intervistës së tij të parë për tragjedinë që ndodhi gjatë xhirimeve të filmit “Rust”.


Në intervistën me  Stephanopoulos për “Good Morning America”, Baldwin deklaroi se ai “nuk e tërhoqi këmbëzën” e armës që vrau Hutchins dhe tha se nuk e kishte idenë se si një plumb i vërtetë hyri në set.Por, menjëherë pas intervistës, llogaria e verifikuar e Alec Baldwin është hequr nga Twitter , ndërsa, llogaria tjetër e tij “AlecBaldwin_” mbetet aktive edhe pse nuk është përdorur për më shumë se një vitKohët e fundit ,aktori , postonte shpesh në median sociale rreth vrasjes aksidentale të kineastes Halyna Hutchins.


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu