• |
ide | kryesore

Princ Harry dhe Meghan Markle prezantojnë për herë të parë vajzën e tyre

-Instant, Paparazzi, Slider

Fotografi, Alex Lubomirski ka ndarë së fundmi   kartolinën eKrishtlindjes 2021 të Princ Harry dhe Meghan.

Përmes rrjetit të tij social,Instagram, fotografi postoi një foto të familjes  të ulur në një shkallë.“Ky është një nga ato projekte të rralla dhe të veçanta, të cilit njeriu ka fatin të jetë pjesë e tij. Të isha në gjendje të vazhdoja historinë e kësaj familjeje të cilën fillimisht e fotografova si çift të fejuar, më pas në ditën e dasmës së tyre, si çift i martuar dhe tani duke parë dashurinë e tyre të manifestuar në dy fëmijë të bukur, ka qenë një nder i këndshëm”, ka shkruar Alex në postimKjo është hera e parë që Princi Harry dhe Meghan Marklekanë ndarë një foto të vajzës së tyre Lilibet.


 

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.

Kthehu