• |
ide | kryesore

E rëndë në Vlorë, nëna gjen djalin pajetë brenda në banesë

Arkiva, Lajme, Të fundit

Një 46-vjecar është gjetur pa shenja jete ditën e sotme në banesë në Vlorë nga nëna e tij. Mësohet se 46-vjecari me inicialet A.A ishte shpallur i humbur më datë 11 shkurt.

“Më datë 19.02.2022, është gjetur i pajetë, në banesë, nga nëna e tij, shtetasi A. A.,46 vjeç , banues në lagjen “24 Maji”, i cili ishte shpallur i humbur më datë 11.02.2022.”, njofton policia.


Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.