• |
ide | kryesore

Kosherja Show/ Sarah Berisha zë vendin e Jona Spahiut, reagon kjo e fundit

-Instant, Paparazzi, Slider

Popullariteti në Big Brother i ofroj Sarah Berishës një vend në televizion, kryesisht si moderatore.


Në vend të Jona Spahiut, në emisionin ‘Kosherja Shoë’ tashmë do të jetë blogerja.Nëpërmjet Instagram, shoë i uroi mirëseardhjen Sarah Berishës dhe njoftoi largimin e Jona Spahiut. Aryseja e largimit të kësaj të fundit nuk u bë e ditur nga Kosherja por nga një reagim që erdhi fill pas publikimit të këtij lajmi.

 

Vieë this post on Instagram

 

A post shared by Kosherja (@kosherja.shoë)

Në një Instastory, Jona Spahiu u duk e ftohtë duke treguar se largimi erdhi nga vetë ajo dhe se ky emision nuk do të ishte emisioni i jetës.Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *