• |
ide | kryesore

Bella Hadid, së shpejti pjesë e botës së aktrimit

-Instant, F1, Paparazzi

Mediat e huaja kanë raportuar së fundmi se modelja e njohur, Bella Hadid, do të bëjë debutimin e saj të parë si aktore në sezonin e tretë të komedisë së Hulu, Ramy.


Është e paqartë nëse Hadid do të luajë veten apo një personazh tjetër, pasi këto detaje mbahen të fshehta.


Krijuar dhe me protagonist Ramy Youssef ,komedia e bazuar në jetën e tij  eksploron se si është të jesh i kapur mes një komuniteti fetar që beson se jeta është një provë morale dhe një brezi mijëvjeçar që dyshon se ekziston një jetë e përtejme.

Sezoni i tretë, i cili është në pritje të një date premierë në transmetuesin e mbështetur nga Disney, sheh Ramy  i cili ndjek udhëtimin e tij shpirtëror. në vend që t’i përkushtohej biznesit të diamanteve  xhaxhait të tij . Kasti i aktorëve përbëhet nga  Laith Nakli, Hiam Abbass, Amr Waked, May Calamawy, Dave Merheje, Mohammed Amer dhe Steve Way. Është e paqartë nëse Hadid do të luajë veten apo një personazh tjetër, pasi këto detaje mbahen të fshehta./Lapsi.al


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.