• |
ide | kryesore

Zbulohet prezantuesja e ‘Bat Awards 2022’

-Instant, Paparazzi, Slider

Së fundmi , ‘BET Award’ zbuloi se aktorja Taraji P.Johnson do të prezantojë sërish eventin e ndarjes së cmimeve më 26 qershor në Los Angeles.


“Jam e nderuar të kthehem si prezantuese e Çmimeve BET dhe të ndaj skenën me kaq shumë artistë të fuqishëm ; madje mund të thuash se është ‘perandoria’ e ekselencës së zezë”, tha Henson, 51, në një deklaratë për shtyp. “Të punosh me partnerë të mrekullueshëm si Scott dhe Connie në BET dhe Jesse Collins Entertainment është një ëndërr . Mezi pres të festoj muzikën, argëtimin dhe kulturën e zezë me shikuesit tanë në atë që do të jetë një natë e paharrueshme.”


Çmimet BET do të transmetohen drejtpërdrejt në BET në orën 20:00. ET nga Teatri Microsoft.

 

 

 


Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *