• |
ide | kryesore

Netflix iu anulloi serialin, cilat janë opsionet e tjera të Meghan dhe Harry

-Instant, Paparazzi, Slider

Meghan Markle thuhet se po përpiqet të bashkëpunojë me një rrjet të ri televiziv për serialin e saj të animuar “Pearl”, pasi Netflix e anuloi javën e kaluar.

Sipas burimeve për Express UK, Meghan dhe Harry nuk do të heqin dorë nga seriali që supozohej të transmetohej në Netflix, si pjesë e marrëveshjes së tyre shumë milionëshe.


“Kishte një ndjenjë të madhe emocioni për Pearl dhe një shpresë se udhëtimi i tij nuk ka përfunduar. Ata nuk do të heqin dorë nga ky projekt sepse Netflix tha jo,” –tregoi një burim për The Sun. “Vetëm koha do të tregojë nëse Meghan dhe një transmetues mund të arrijnë një marrëveshje.”

Një tjetër burim tha gjithashtu se ndoshta Harry dhe Meghan mund të përdorin lidhjet e tyre dhe mund të jenë tashmë në bisedime me rrjete të tjera.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.