• |
ide | kryesore

2 të rinjtë bëjnë për spital 18-vjeçarin në Berat

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

2 të rinjë kanë përfunduar në prangat e policisë së Beratit pasi kanë dhunuar me mjete të forta një 18-vjeçar. Ky i fundit si pasojë e plagëve ndodhet në spitalin e traumës pët të marrë mjekim. Ndërkaq policia ka arrestuar dy autorët e plagosjes.

“Nga specialistët e Seksionit për Krimet në Komisariatin e Policisë Berat u bë arrestimi në flagrancë i shtetasve H. T., 19 vjeç, banues në Lapardha dhe A. S., 19 vjeç, banues në Berat, pasi në afërsi të fshatit Lapardha, kanë goditur me mjete të forta, për motive të dobëta, shtetasin M. K., 18 vjeç, banues në Lapardha, i cili po merr mjekim në Spitalin e Traumës Tiranë.”, njofton policia.


 

 

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.