• |
ide | kryesore

Konfirmohet vazhdimi i ‘My Big Fat Greek Wedding’

-Instant, Paparazzi, Slider

Aktorja Nia Vardalos zbuloi së fundmi se kanë nisur xhirimet për filmin e tretë të  “My Big Fat Greek Wedding” .


Nia e dha lajmin në Instagram me një video, ndërsa falënderoi edhe producentët e saj në Playtone, Gold Circle, HBO dhe Focus Features.


“Shumë dashuri dhe mirënjohje për të gjithë ju për mbështetjen tuaj teksa prisnim të filmonim. Greqi bebe. Greqi”, ka shkruar ajo në mbishkrimin e klipit të saj.

Vardalos postoi  gjithashtu një foto të saj së bashku me aktorët, Lainie Kazan, Louis Mandylor dhe Gia Carides.Katërshja u mblodhën për të nderuar mikun dhe shokun e tyre të vjetër Michael Constantine, i cili vdiq në gusht.

Aktorja u shpreh se treshja e ardhshme do të nderojë dhe do t’i kushtohet Kostandinit.

“Michael më kishte thënë se nuk do të mund të bashkohej me ne për filmin e tretë dhe dëshira e tij ishte që ne të vazhdonim. E shkrova skenarin për të pasqyruar vendimin e Michael dhe gjithmonë do t’i ruaj mesazhet e tij të fundit për mua, duke shpresuar se do të filmonim së shpejti,” shkroi ajo. “Na mungon Michael, faleminderit që i i dhe jetë skenarit tim me kaq pasion dhe saktësi, do të jesh gjithmonë me ne.”/Lapsi.al

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.