• |
ide | kryesore

Një person vritet me thikë në Maliq

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Një person është vrarë me thikë mbrëmjen e sotme në Maliq.


Mediat raportojnë se ai është rreth 60 vjeç.


Ai u dërgua me urgjencë në spital, por për shkak të plagëve të marra ka ndërruar jetë.

Vrasja ka ndodhur në fshatin Rëmbec të Maliqit.

Nuk dihet ende identiteti dhe rrethanat e ngjarjes. ©LAPSI.al

1 Comment

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.