• |
ide | kryesore

VIDEO/ Protestuesit marrin në telefon Edi Ramën, por ai nuk e hap

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Qytetarët që protestuan për 7-vjeçaren Jonada Avdia që u vra në Himarë kanë telefonuar kryeministrin Edi Rama kur ndodheshin para zyrës së tij.


Ka qenë pedagogia dhe e afërmja e vogëlushes, Ilirjana Kuçana që ka telefonuar Ramën para kamerave, por ai nuk është përgjigjur.


“Po telefonojmë live kryeministrin për t’i kërkuar dorëheqjen e ministrit të Brendshëm dhe asaj të Turizmit. Rama nuk e hap telefonin.

Ai nuk është kryeministri i popullit, por ne do të vazhdojmë të kërkojmë drejtësi për Jonadën në çdo institucion.

Ne do të ndërmarrim një peticion në gjithë Shqipërinë, duke i kërkuar Kryeministrit të vendit të shkarkojë Kumbaron dhe Çuçin.

Këtë do ta bëjmë për Jonadat e tjera të Shqipërisë. A duhet që në këtë vend të mbahet përgjegjësi”, – tha Kuçana.


7 Comments

  1. Ne fakt nuk ka kohe te merret me protestuesit,duhet te mendoje per zhvatjen e radhes me pederastet e shpellaret e vet.

  2. O Bushat, o Shkullak,
    behuni me serioz! Nxirrni nje kurvicke me qerpik buthzezash dhe ca katunar kokloqe medemek per te deskritituar Ramen qe nuk iu hapi telefonin. Jo per gje por c’vleftesoni veten dhe kauzen qe mbroni.

  3. Edi Rama eshte duke bere Orgji ✈️💋💋👡🍷!!Ju protestoni!!KEQARDHJE!! thotë:

    Ramashtejn dhe Madame wellmade bashke me Delina Lakuriqe dhe “burri I saj” gallof me lesh e mjeker te piset kane marre ✈️✈️dhe bashke me Lolitat jane duke bere Orgji!!!Ku i rref popullit dhe ku i rref keture!!!E para vjen Linda me dimiqe te kuqe pastaj kalbesira kryeminister be kurriz ka Delinen lakuriqe qe ka perpara gallofin e piset me lesh qe qelbet ptyyydhe rrethi eshte aq i madh me minestreshat dhe horrat qe vetem kete pune e bejne mire !!!!Jane profesioniste per Tu Harbuar me leket e femijve tane Tani dhe gjak duan!!Me leket e pensionisteve qe hane buke e uje !!

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.