• |
ide | kryesore

Moti, fundjava nis me reshje shiu në të gjithë vendin

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Moti do të jetë me vranësira të dendura të pasuara nga reshje shiu dhe rrebeshe me stuhi gjatë mesditës e pasdites në vendin tonë.


Temperaturat në mëngjes për këtë të shtunë do të luhaten 14-18 gradë, vlerat maksimale do të jenë me rënie 21-25°C në veri deri në 29-32°C në zonën e ulët.


Era do të fryjë me drejtim Veri-Perëndim

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.