• |
ide | kryesore

VIDEO/ Ikin dritat në koncertin e “Noizy”, turma shpërthen “Rama ik!”

-Instant, Arkiva, Lajme, Të fundit

Është mbajtur mbrëmjen e kësaj të diele koncerti “The Alpha Shoë” i reperit Rigels Rajku, i njohur me emrin e artit “Noizy”.


Ajo që raportojnë mediat është se në një moment është shkëputur energjia elektrike.


Pas kësaj turma dëgjohet duke bërtitur njëzëri: “Rama ik!”.

Situata duket se është zgjidhur shpejt.

Në këtë koncert “Noizy” kishte ftuar rreth 40 artistë vendas dhe të huaj.

Organizatorët pretendojnë se ky është koncerti më i madh hip hop i mbajtur ndonjëherë në vend.

Në koncert do të këndojë dhe “Stresi” pas rikthimit të miqësisë mes tyre. ©LAPSI.al

17 Comments

   1. TE SHKOSH NE KONCERTET E SHPELLAREVE I BIE TE VESH NE XHUNGEL TE DEGJOSH ORANGOTANGUN ME MAJMUNIN ,INJORANT BUZ VIC ĎHE SHPELLAR KAQ MUND TE GJESH DHE DEGJOSH .

 1. Po të shikosh në qarqet e këtij grupi, edhe këto ditë, por edhe në të shkuarën flitet për “nxjerrje me forcë nga zyrat”, “rrahje”, “marrje të sfurqeve dhe kosoreve”, levave dhe qysqive, të cilat bashkë me “dashin” që rrëzon porta u përdorën edhe më 8 janar në selinë e PD-së.Shpellkaret e salih metaj bertasin rama ik dhe ky te henen iken se ka thene stresi i shqiptareve Stres

  1. K..ne p…Tani qe reklama e Lal Zdromsit per koncertin u kthye ne bumerang po dilni ketu dhe shani Berishen o sufllaqexhi mavi.

  1. Edhe e amerken e “famshme” koncertet e bythzive jan ato qe kan pjesmarrjen me te madhe. Nuk i rruhet rinise per opera e muzik.klasike

 2. Populli do pune dhe jo llafe. 😀

  ⠄⠄⠸⣿⣿⢣⢶⣟⣿⣖⣿⣷⣻⣮⡿⣽⣿⣻⣖⣶⣤⣭⡉⠄⠄⠄⠄⠄
  ⠄⠄⠄⢹⠣⣛⣣⣭⣭⣭⣁⡛⠻⢽⣿⣿⣿⣿⢻⣿⣿⣿⣽⡧⡄⠄⠄⠄
  ⠄⠄⠄⠄⣼⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣶⣌⡛⢿⣽⢘⣿⣷⣿⡻⠏⣛⣀⠄⠄
  ⠄⠄⠄⣼⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣦⠙⡅⣿⠚⣡⣴⣿⣿⣿⡆⠄
  ⠄⠄⣰⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣷⠄⣱⣾⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠄
  ⠄⢀⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠄
  ⠄⣸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡿⠣⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠄
  ⠄⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠿⠛⠑⣿⣮⣝⣛⠿⠿⣿⣿⣿⣿⠄
  ⢠⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣶⠄⠄⠄⠄⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⡟⠄
  ⢸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠇⠄⠄⠄⠄⢹⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠁⠄
  ⣸⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⣿⠏⠄⠄⠄⠄⠄⠸⣿⣿⣿⣿⣿⡿⢟⣣⣀

  1. Nuk kam moter.
   Pastaj cpune ke me motren rrace evgjite. O kari nuk shahet me tjetri nga motra se nuk te ka faj ajo. E kam per ty dhe jo per motren tate. Dhe ti pretendon te behesh evropian bashke me evgjitin e gjate?

 3. Rama ik, po edhe keta te ikin me shpejtesi. Maja e muzikes noi i zi.
  Qelbistani koloni. Te degjosh keto karat te ka merdhif shpirti dhe truni.
  Te kishin ftuar edhe ata bythqirat e laberise qe i bejne kenge cdo shkerdhate qe ecen me kostum dhe vjedh shtepine e tij.

Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike.