• |
ide | kryesore

Cher reagon ndaj kritikave për romancën me reperin 36 vjecar

-Instant, Paparazzi, Slider

Cher ka reaguar së fundmi ndaj kritikave për diferencën 40-vjeçare të saj dhe të dashurit Alexander “AE” Edwards.


Artistja mbrojti romancën e saj të re duke postuar një foto të dashurit të saj 36-vjeçar.”Alexander” shkroi ajo me një emoji zemre. Cher më pas iu përgjigj disa ndjekësve, njëri prej të cilëve u ndje “dyshues për qëllimet e Edwards” ndaj këngëtares. “Siç e dimë të gjithë. Unë nuk kam lindur dje por nuk ka garanci,” u përgjigj kantautorja. “Sa herë që bëni një zgjedhje, ju merrni një shans. Dashuria nuk njeh matematikë“.Diku tjetër në pyetjet dhe përgjigjet e saj në Twitter, këngëtarja “Strong Enough” shkroi: “Unë nuk po mbroj veten. Urrejtësit do të urrejnë. Nuk ka rëndësi që ne jemi të lumtur dhe nuk shqetësojmë askënd.”

Aktorja zbuloi gjithashtu se “të gjithë” në familjen e saj e kanë takuar Edwards dhe ai e ka trajtuar atë “si një mbretëreshë”.

Ajo vazhdoi të tregojë se romanca filloi kur a u takua me reperin në Javën e Modës në Paris, megjithëse dyshja nuk ndezi thashethemet për lidhje derisa dolën për darkë në Craig në Los Angeles të mërkurën./Lapsi.al

Lexo Edhe:https://lapsi.al/2022/09/12/postimi-i-cher-per-mdbretereshen-nxit-reagime-ke-ndjekesit/Lini një Përgjigje

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *